Heftaric Ajrit SF5040

Shitet nga: RONGPENG 17 Shk 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
RISI!! RISI!! RISI!!

SHITET!! :

Heftaric Ajrit SF5040

2 IN 1 Combi Nailer

Modeli: SF5040

Cmimi: 40.00€

Pershkrimi i artikullit ne gjuhen angleze:
- 2-IN-1 magazine design , shoot both 18 Ga. Brads and 18 Ga. Staples.
- Touch-strike security system is safe for the operator.
- Adjusting wheel to control the nails depth.
- Adjustable Air Exhaust.

- Required Pressure 60-100PSI(4-7bar)
- Max.Pressure 120PSI(8.3bar)
- Nail Capacity 100pcs
- Dimension 55x245x250mm.

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur! Jane te firmes se njohur boterore RONGPENG per mjetet e Air Tools dhe Air Nailers.
Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju, apo permes bankes.
Per informata me te hollesishme kontaktoni tel. 044/404-272
Per ti shikuar te gjitha artikujt, shenoni tek rubrika “QFAR KERKON” : 044404272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim