Hidrofor dhe rezervar

Shitet nga: besnik 14 Maj 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes hidroforin te firmes leo shum pak te perdorur ( 1 muaj ) dhe rezervarin 750 L

qmimi shum i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim