Hidrofor

Shitet nga: kujtim 06 Krr 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm servisimin e hidroforave,mbeshtjelljen(vinkllimin) dhe montimin , si dhe pjes orgjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim