Hillt Ajrit RP27621

Shitet nga: RONGPENG 12 Mar 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR

Komuna: Prishtinë
RISI!! RISI!! RISI!!

SHITET!! :

Hillt Ajrit RP27621

Air Hammer

Modeli: RP27621

Cmimi: 29.00€

Pershkrimi i artikullit ne gjuhen angleze:

- Main features
- Ergonomic grip for comfort and stability.
- Positive action trigger and built-in air regulator for simple power and speed control.
- (Screened filter) air inlet to keep dirt and debris from damaging the tool.
- Standard quick-change spring for speed and ease of chisel change.
- Front exhaust.
- W/4 125mm chisels (Hex or Round)

- FreeSpeed RPM 10000
- Air Inlet (PT)1/4"
- Air Hose (ID)3/8"
- Avg.Air.Consumption 4.5cfm/128.25l/min
- Grinder Cap 5”or 6”
- Working Pressure 0.63MPA
- Overall Length 186.5mm.

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur! Jane te firmes se njohur boterore RONGPENG per mjetet e Air Tools dhe Air Nailers.
Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju, apo permes bankes.
Per informata me te hollesishme kontaktoni tel. 044/404-272
Per ti shikuar te gjitha artikujt, shenoni tek rubrika “QFAR KERKON” : 044404272


tags::
hostel hotel motel bujtin bujtinë appartament apartament banesa banesë shtepi shtëpi hostel pristina prishtinë kosovë kosovo
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, Pajero, Mitsubishi, Patrol, Nisan, Nissan, Dell, Galaxy, Ipad, Aple, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUIS..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim