Hillt

Shitet nga: privat 19 Maj 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes hilltin e madh me nje forc shum te fort.osht me ule apo vaj per thyerjen e betoneve te forta osht pothuajse i ri dhe shum pak i perdorun.hillti vjen me dy dalta.pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim