Hillta sharrë cerkullar flex dalta etj

Shitet nga: Enis 06 Dhj 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Te ardhura nga gjermani ne gjendje perfekte per me shum info 049425856 dhe 049902427
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim