Hulaja per femi dhe per kopshte te resturantav

Shitet nga: Ilir gashi 03 Pri 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm ndertimin e teracave / Shkallve / Hulajve te ndryshme/ Shtylla elektrike / te gjitha nga Metali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim