INVERTOR 2000 kw dhe 2 baterite nga 100

Shitet nga: invertor 14 Mar 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes invertorin e ri vetem 1 muj i perdoren dhe ka edhe 11 muaj garncion. po ashtu shes edhe 2 baterit per invertor nga 100 amper.Po ashtu edhe tgjitha kabllot e rrymes prcjellse.

Arsyja pse e e shes eshte se jam furnizu me nje pasijse tjeter per rryme dhe nuk me duhet me.

INVERTORI SHITET KOMPLET ME BATERI

QMIMI MUND TE BEHET EDHE SIPAS MARRVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim