Isoboy prerse stiropori

Shitet nga: isoboy prerse stiropori 18 Shk 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shese izoboy makine per prerjen e stiroporit me kualitet te larte dhe te garantuar ju mirpresim ne 044 733 900...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim