K"A"RCHER

Shitet nga: Azem 16 Pri 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makinat janë ne gjendje te mir pune . Si dhe janë te paisura me te gjitha gjerat qe ju nevoiten.Janë te reja .SHITEN URGJENT.Si dhe njera maki eshte digital
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim