Kaldaja per Ngrohje me Dru dhe Qymyr

Shitet nga: ZENL CAKOLLI 09 Sht 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Kaldaja per ngrohje me drue dhe qymyre ne gjendje te rregullt

per info shtese kontaktoni ne nr. tel: 049 650 395
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim