Kompresor 300 l

Shitet nga: kompresor 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

305 EUR

Komuna: Prishtinë
punon dhe eshte ne gjendje shume te mire eshte ardh nga zvicrra punon shume mire vetem ktu ne foto nuk duket mire ,jemi ne vushtrri qmimi i diskutueshem ,ja vlen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim