Kompresor per rollanr kepse per kupona shtosaric..

Shitet nga: Faton 20 Shk 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Kompresor per rolland favorit B2 dhe kepse per kepjen e kuponav dhe revistav me dy te kepne me municion dhe shtosaric per shtosimin e letres Qmimi 2500 i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim