Kompresora industrial, Ballancerka , Demonterka

Shitet nga: EDUARTI 12 Shk 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kompresora industrial pa zhurem prej 5 kw deri 55 kw, Boca te ajrit prej 500L deri 3000L , Demonterka dhe ballancerka te gomave të veturave , koka të kompresorave.

Nr. 044 580 700
Nr. 044 580 900
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim