Kompresora te ajrit nga Italia

Shitet nga: Kompresor 06 Jan 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kompresor te ajrit nga Italia, 200l , 270l , dhe 500l..Gjindemi ne Peje .Kompresorat jane te rinj .

Tel. 049 327 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim