Kompresora te ajrit

Shitet nga: Kompresor 09 Mar 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kompresora te rinj ( te pa perdorur ) dhe koka te kompresorave te ajrit nga Italia.
Gjendemi ne Peje .
Tel. 049 327 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim