Kontenjer Frigo prej+20°C deri -40°C

Shitet nga: Besart 15 Pri 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes kontenjerin frigo, te modelit te njohur boterore, Thermoking. Kontenjeri eshte ne gjendje te rregullt (ende eshte ne pune). Sistemin e ftofjes, inkl. termostatin e ka te modelit te fundit dhe shume i thjeshte per tu perdorur. Gjendje ne pergjithesi eshte shume e mire. Per me shume hollesi me kontaktoni.

Cdo te mire.
Besarti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim