Linja e makinave per prodhim te peletit.

Shitet nga: hekuran 03 Nën 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Linja 500-700kg/h -ka mundesi te perpunimit te te gjitha llojeve te drurit(byk dhe mbeturina te drurit) si dhe biomases,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim