MALER FLEXIMAKINA PER LEMIM GLETI SI DHE MAKINA

Shitet nga: dati 11 Sht 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë

edhe ca copa kan mbet u shiten zbritje 10%ne te gjith artikujt


KEMI LLOJ LLOJ MAKINASH PER NGJYROSJE PER GLET OBJEKTESH ,SI DHE PER LEMIMIN E
GLETIT FLEXI ZHIRAFA TE ARDHURA NGA NORVEGJIA ,JU GARANTOJM JN TE GJITHA ORIGJINALE


MAKINAT PER NGJYROSJE JAN NGA 320 BAR DERI NE 110 BAR MA E VOGLA

MAKINAT JAN MODERNE SHUM PAK TE PERDORURA KEMI EDHE MAKINA PER THITHJEN E LAGESHTIS

,KEMI EDHE LETR SHLIP PER FLEX ZHIRAFA TE VERDHA , ME QMIME TE VOLITSHME,

KEMI EDHE FILTERA PER PISHTOLE TE PUMPAVEJU MIRE PRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim