MAQINA E AUTOLARJES ME UJE TE NXEHT DHE TE FTOHT

Shitet nga: Maqina e autolarjes 29 Mar 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
MAQINA ESHTE NE GJENDJE TE RREGULT, ME UJE TE NXEHTE,
PER ME TEPER INFORMATA THIRRNI NE TELEFON

ÇMIMI: ME MARREVESHJE

TEL:044385416,049179607
e-mail: grandimpex@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim