MOBILJE

Shitet nga: JUSUF 21 Pri 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
FRIGORIFERI I MADH(SAMSUNG) 250E
FRIGORIFERI I VOGLE(HUGO) 50E
MAKINE LARESE (SAMSUNG) 250E
TAVOLIN BUKES DHE 6 KARIGE 150E
2 BICIKLETA 150E(75+75)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim