Makinë

Shitet nga: Avni 29 Tet 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet makina e cila e ben perpunimin-perzierjen e materialit te gatshem fix-10, makina eshte e re dhe mund te vizitohet ne cdo kohe nga te interesuarit. Bejm edhe nderrim me veture ne cmim te njejt me ate te makines
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim