Makin lakese

Shitet nga: Alban 07 Jan 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes maqin per lakes t hekurit ngjendje t regullt bej dhe ndrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim