Makin për larjen e Tepihave ( 220 V 50Hz 800W )

Shitet nga: Avni Gashi 20 Pri 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Vrejte: osht e njeita por kjo ka 8/10 ore pune krejt e Re shitet me qmim te diskutueshem 550E kerkoj bleres serioz jo te me thirni Pldh .. Shes Makinë perr larjen te Tepihave ( ështe e veqanet dhe e cila nuk gjendet gjëdokund ),Posedonë: 5 Brusha kuti e mbajtjes se shamponit dhe fren i cili mundeson leshimin e shamponit ne brusha duke larë tepihun. Përformanca ka keto: 220V 50Hz 800W. Makina osht e ish prollusve Yugoslav ( qëndrushmerisë se lart Teknike ). Kjo makin per veq se perdoret per larjen e Tepihave mundë te përdoret per nivelizime te ndryshme shtepiake polirime te parketeve te ndryshme ( Por ato pjes duhet të behen neper drebang te ndryshme " EXTRA " ) Pres bleres serioz .!!!!! E jap ne qmimë te VOLITESHEM..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim