Makin per lakimin dhe prerjen e armatures

Shitet nga: Malush Musliu 17 Mar 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Maqina eshte per rastete kur nuk mund te perdoret makinat e medha per prerjen e armatures dhe per lakimin e saj pasi armatura eshte vendose ne kallupe.E leht per perdorim per prerje dhe lakim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim