Makin per prerjej e granitit dhe mermerit

Shitet nga: fahri 16 Pri 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shite maqina frez per prerjen e granitit dhe mermerit
Gjithashtu ben edhe per kockave
Qmimi 900.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim