Makina Qepëse dhe pjesë këmbimi

Shitet nga: Qerimi 13 Jan 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Dyqani tek tregu i gjelbërt fushë kosovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim