Makina e Pallomave te WC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M&M Metal 25 Nën 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Makinat e Pallomav te WC ."Perfaqsus per kosov dhe Shqiperi M&M Metal Vushtrri"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim