Makina e Shinav me Rrjet per Fasada

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M&M Metal 25 Nën 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes makinat e shinave me rrjet per fasada .


"Perfaqsus per Kosov dhe Shqipri M&M Metal Vushtrri"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim