Makina per akullore carpigiani

Shitet nga: Mento 30 Pri 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 499 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet aparati i akulloreve i tipit Carpigiani (prodhimi me i suksesshem italian) i cili eshte me pompa . Aparati eshte ne gjendje plotesisht te rregullt dhe i gatshem per pune . Cmimi i fundit i tij eshte 2500 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim