Makina per bluarjen e mishit

Shitet nga: xxx 11 Shk 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet makina per bluarjen e mishit,makina osht shum pak e perdorur,shitet edhe frigorifer me enlares dhe reklama .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim