Makina per perpunimin dhe riciklimin e plastikes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Plastika-AG 22 Dhj 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten tre paisje makina per perpunimin e plastikes dhe nje makin per riciklimin e landes Se per plastik.
1.ARBURG 305/
2.ARBURG 270/
3.ARBURH 200/ me vegel te lugve per makiato me 20 copa /
4. Ekstruder per riciklim te plastikes me kapacitet mesatar 25kg ne ore /
Cmimi: sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim