Makina per perpunimin e pastikes

Shitet nga: gani 02 Pri 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina per perpunimin e dyerve dhe dritareve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim