Makina per perzirjen e ngjyrave dhe tonerave

Shitet nga: Kushtrim 16 Mar 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina per perzirjen e ngjyrave de tonerave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim