Makina per prerje te Eshtrave

Shitet nga: Arif Mazrek 20 Mar 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makin per prerjen e Eshtrave e sapo ardhur nga Zvicra dhe ne gjendje shum te mir per me teper info 044 134 631 ose 049 134 631
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim