Makina per prerjej e mermerit dhe granitit

Shitet nga: shefqet 08 Mar 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes makinen per prerje e mermerit dhe granitit.makina asht ne gjendje prefekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim