Makina per prodhimin e kockave nga betoni

Shitet nga: alban 19 Pri 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
e kemi ne shitje makinen komplet per punimin e kockave nga betoni makina eshte e prodhimit slloven
makina eshte e re dhe munde te leshohet menjiher ne prodhim .

makina eshte e kopletuar me kater lloj te kallapave per kocka dhe 300 cope drrasa .

Montimin dhe transportin e bejmi deri ne vendin e caktuar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim