Makina per rrobaqepsi dhe material per qepje

Shitet nga: ... 06 Krr 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina per rrobaqepsi dhe material per qepje
Materiali: Pambuk, Teksas , Somot etj.

Maqinat:
1. Brother Dytegelesh
2. Durkop Dytegelsh
3. Overllofk 5 pajsh
4. Overllofk 5 pajsh
5. Overllofk 3 pajsh
6. Iberdek Kansai
7. Brother Rringell
8. Brother Vegz e drejt
9. Kollon Kansai
10. Overllofk 5 pajsh
11. Brisek per prerje
12. Gersher elektrike
Poashtu dhe shum mjete tjera per prodhim te rrobaqepsis
Qmimi sipas marrveshjeve
Kontakto: 044609334 / 044236634
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim