Makina per sheqer

Shitet nga: Luli 05 Pri 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes makinen per paketimin e sheqerit , makina eshte e paperdorur me garancion , makina ka dy dalje ( i paketon dy sheqera pernjehere ) , eshte ekonomike , rryme 1kw / ore . Kapciteti 50-60kg / ore .
Per makine ofroj servis dhe pjese (ne te ardhmen) kur ka nevoje !

RISI --- ne shitje edhe nji makine e perdorur (foto)


per te pare si founksionon makina , shiko ne linkun :
http://www.youtube.com/watch?v=G_oehB-OQhI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim