Makina te Zdrukthtaris

Shitet nga: Ramiz 17 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Nuk jane te fotografuara dhe disa makina , 4Ansorja 2Ansorja dhe Furra per terjen e drrasave ne menyre digjitale viti i prodhimit 2008.Mund te bejme dhe ndrrime nvaret nga marveshja .Numri kontaktues 044 507 686
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim