Makina te qepjes

Shitet nga: - 08 Pri 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes makina te qepjes lloje te ndryshme : Singer, Bagat, Victoria, Privileg dhe lloje te tjera..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim