Makinat e Zdrukthtaris.

Shitet nga: Jeton 24 Tet 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes makinat e zdrukthtaris per perpunimin e drurit si dhe per mobilje.
Sharra(kombinjerka), Dikti si dhe Shllajferica e madhe model i ri.
Makinat jan shum te ruajtura pak te perdorura ne gjendje pune.
Qmimi sipas marrveshje jo fiks perafersisht vlera e tyre osht 3000 Euro me kesh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim