Makinat per ndertimin e dyerve dhe dritareve

Shitet nga: ekra 28 Tet 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makinat per ndertimin e dyerve dhe dritareve shiten ose leshohen me qera me gjith lokal (200 m2)

Makinat jane prodhim German.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim