Makine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Egzon Haziri 17 Gsh 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes maqinen e zdrukthtaris (shllajferic) e cila eshte ne gjendje te rregullt si dhe punon mire kryen shum pune ne mobileri ..per myshteri serioz ka qmim 450euro
044570107
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim