Makine per lidhjen e paketave

Shitet nga: Euro-Swiss 04 Maj 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makine per lidhjen e paketave Strapex

është e përshtatshme per industrinë ushqimore dhe Shtypshkronja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim