Makine per qepje te kepuceve

Shitet nga: beqir 31 Mar 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet makina per qepje te kepuceve, ne gjendje te rregullt dhe e kompletuar (kembet dhe papuqja nuk jane ne foto).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim