Makine per thurje te xhamperave

Shitet nga: hida 07 Sht 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet makina per thurje te xhamperave, makina eshte kompjuterike dhe ka te instaluara shum modele te xhamperave, cmimi eshte 800 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim