Makit orgjinale

Shitet nga: Naim 17 Pri 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   99 EUR

Komuna: Prishtinë
Aku eshte orgjinale dhe me garancion e dha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim