Maqin e flokve nga Gjermania pa kabell

Shitet nga: Genti 28 Nën 01:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet maqina e flokve nga Gjermania e paperdorur,punon pa kabell mbushet per pak or dhe 60 minuta ka bateri ,shume e pershtatshme per premje te flokve,rruarje te mjekrres. Per me shume kontakt ne Viber +37744541706
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim