Maqin e mallter me zall

Shitet nga: Isak 18 Mar 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Maqina eshet ne gjendje te mire dhe e gtashme per pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim